تمرینات کل بدن


پرش جمع

پرش جمع

پرش جمع حرکتیه که باعث گرم کردن بدن شما می شه و به نوعی کشش قبل از تمرین به شمار می ره. عضله ی هدف در این تمرین ها همسترینگه که به شدت اون رو درگیر و تقویت می کنه.

پرش صاف

پرش صاف

تمرین پرش صاف یک حرکت ورزشیه که تمام عضلات شما رو درگیر خودش می کنه. انجام این تمرینات باعث می شه که به راحتی بتونید کالری سوزی خوبی در بدنتون داشته باشید. اکثر والیبالیستا و بسکتبالیستا برای اینکه بتونن پرش خودشون رو بهبود ببخشن و در مسابقات اصلیشون پرش های خوب و حرفه ای داشته باشن تمرین های پرش صاف یا پرش عمودی را زیاد انجام می دن.

پرش باز

پرش باز

پرش باز و یا به عبارتی پرش پا باز به شما کمک می کنه تا کالری سوزی خوبی رو پشت سر بذارید. از این تمرین ها می تونید برای گرم کردن بدنتون هم قبل از انجام تمرین های اصلی کمک بگیرید.

پل معکوس

پل معکوس

پل معکوس یکی از تمرین هاییه که به شدت روی تعادل سازی شما تاثیر مثبت می ذاره. با این حرکت به راحتی می تونید عضلات پاهای قوی داشته باشید. البته عضلات درگیر دیگه مثل، ران ها، کمر، شکم، بازوها، مچ دست و مچ پاتون هم در این تمرینات به صورت ناخودآگاه تحت تاثیر قرار می گیرن.

وال واک

وال واک

وال واک یک حرکت ورزشی نسبتاً پیشرفته و قدرتیه که عضلات زیادی رو درگیر می‌کنه. این حرکت برای افراد مبتدی مناسب نیست. برای این تمرین، به تجهیزات ورزشی نیاز ندارید و هر جایی که دیواری وجود داشته باشه می‌تونید این تمرین رو انجام بدید

عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...