تمرینات پایین تنه


دد لیفت رومانیایی

دد لیفت رومانیایی

ددلیفت رومانیایی یک حرکت نسبتا پیشرفته ای که در رشد و تقویت عضلات میانی پشت( مثال همسترینگ – سرینی – کمر) تاثیر زیادی داره. اجرای درست این حرکت به شما کمک می کنه عضلات میان تنه و پایین تنه ی خودتون رو تقویت کنید...

وال سیت

وال سیت

وال سیت یک حرکت ورزشیه که عضلات چهارسر ران، باسن و ساق پا رو به چالش می‌کشه. این حرکت، حرکت پیچیده‌ای نیست اما خیلی از افراد اون رو اشتباه انجام میدن. شما به کمک این مقاله می‌تونید روش درست انجام این حرکت رو یاد بگیرید و از فواید اون بهره ببرید.

کیک بک

کیک بک

کیک بک یک حرکت ورزشی فوق‌العاده برای تقویت عضلات پا و فرم دهی به اون‌هاست. با خواندن این مقاله می‌تونید نحوه‌ی درست انجام این حرکت رو یاد بگیرید و از اشتباهات احتمالی جلوگیری کنید.

هیپ تراست تک پا

هیپ تراست تک پا

هیپ تراست تک پا، از حرکت هیپ تراست معمولی، پیشرفته‌ تره. این حرکت عضلات سرینی (باسن) و پشت پای شما رو به چالش می‌کشه و باعث تقویت اون‌ها میشه. برای انجام این حرکت، به یک نیمکت یا صندلی نیاز دارید. در صورت تمایل، می‌تونید از یک هالتر هم استفاده کنید.

هیپ تراست

هیپ تراست

در چند سال اخیر، این حرکت خیلی مجبوب شده. هیپ تراست به فرم دهی عضلات باسن کمک می‌کنه و باعث میشه که شما پایین تنه‌ی متناسبی داشته باشید. این حرکت رو می‌تونید بدون وزنه و یا با هالتر انجام بدید. برای هیپ تراست، به یک نیمکت هم نیاز دارید.

استپ آپ

استپ آپ

استپ آپ یک حرکت ورزشی هوازیه که باعث چربی سوزی و تقویت عضلات پا میشه. این حرکت، حرکت ساده‌ایه و برای تمام افراد، حتی افراد مبتدی، مناسبه. برای این تمرین، به یک استپ و دمبل یا هالتر نیاز دارید.

ساق پا ایستاده

ساق پا ایستاده

خیلی وقت‌ها ساق‌های پا در تمرینات ورزشی نادیده گرفته میشن، اما اون‌ها عضله‌ی مهمی هستن. ما برای راه رفتن، دویدن و پریدن از عضلات ساق پا استفاده می‌کنیم. حرکت ساق پا ایستاده، به تقویت این عضلات کمک می‌کنه...

عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...