وال بال Agilinex

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
انتخاب وزن:
وزن را انتخاب کنید.
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • وزن: 3-5-7-9کیلویی
  • قطر: 36سانتی متر
908,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

وال بال از آن دسته محصولاتی است که در ورزش نوین کنونی بسیار جای خالی اش حس میشد .
توپی بزرگ تر از مدیسن بال با پوست و جنسی چندین برابر نرم تر و در عین حال در وزن بندی های متفاوت.
قطعا اینگونه توپی از ابزار های امروزی تمرینات آمادگی جسمانی محسوب میشود ؛ علارغم کار برد های فراوان که در ادامه ی مطلب توضیح خواهی داد نقش بسیار پر رنگی در ورزش کراس فیت ؛ تی آر ایکس و سایر ورزش های مرتبط با آمادگی جسمانی دارد.
با وال بال میشود حرکات پرتابی انجام داد میشود داستان را رویش قرار داد و شنا رفت . میتوان دست به دست پاسکاری کرد و هزار هزار تمرین دیگر که با خلاقیت مربی و سطح شاگردان برابر است را ابداع کرد و در تمرینات استفاده نمود.
تنوع وزن بندی وال بال بسیار کسترده تر است مدیسن بال است و در خیلی از تمرینات هم با یکدیگر هم پوشانی دارند ولی بعضی از تمرین ها فقط مخصوص وال بال است و هیچ وسیله ی دیگری نمیتوان جایگزین آن شود .
مخصوصا آن دسته از تمریناتی که با پرتاب های با ریسک بالا تدخیل هستند ؛ این گونه تمرینات را با هیچ گونه توپ دیگری جز وال بال نمیتوان انجام داد چون این توپ تنها توپ رویه چرمی است که درونش از پنبه پر شده و بر اثر اصابت آسیبی به سر ورزش کار وارد نمیکند.
همچنین یک سری تمرینات متنوع وجد دارند در تمرین ها مربوط به شنا که انجام آن ها نیاز به یک توپ نرم دارد تا دست حسابی درونش قرار گیرد و در زمین چفت شود و در عین حال گرد و غلتان باشد تا جا به جایی آن بین دست ها آسان باشد و ورزشکار از تمرینات متوع آن بهره مند شود .
کراس فیت کار ها اخیرا اشاره ی بسار زیادی به اثر فوق العاده ی توپ های وال بال در تمرینات خود میکنند زیرا پشت طراحی این توپ هزاران دلیل و علت نهفته که همهی آن ها با عث افزایش کیفیت تمرین میشود

وزن
3-5-7-9کیلویی
قطر
36سانتی متر

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...