درباره ما

مجموعه اسپرت کالا به مدیریت آقای یوسف دانشیار در سال ۱۳۹۴ به همت جمعی از متخصصین حوزه های مختلف ورزشی به مالکیت شرکت گروه توسعه ورزش و سلامت به شماره ثبت 479573 به عنوان شرکتی بازرگانی تاسیس گردید و تلاش بر اخذ نمایندگی از شرکت های معتبر اروپایی و آمریکایی در این حوزه نمود.
اسپرت کالا از سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را در بخش فیزیوتراپی، کاردرمانی و کالاهای پزشکی و ورزشی آغاز کرده و هم اکنون جزو معتبرترین و کامل ترین شرکت ها در این حوزه می باشد.
هم اکنون این مجموعه با بهره گیری از خبره ترین متخصصین این حوزه دامنه وسیعی از محصولات تمرینی فوتبال، بسکتبال و والیبال، ادوات کراس فیت و تمرینات فانکشنال، محصولات کار درمانی، فیزیوتراپی و ... را به هم وطنان عزیز در سراسر ایران ارائه می نماید.
مفتخریم که در این مدت تامین تمامی ادوات مورد نیاز فدراسیون ها،باشگاه های ورزشی و مدارس فوتبال و کلینیک های پزشکی ورزشی را بر عهده داشته ایم و با حضور پررنگ و صادقانه خود در نمایشگاه ها و کنگره های سالیانه میزبان ورزشکاران و فیزیوتراپ ها و سایر اقشار مردم بوده و تجارب بسیاری در راستای خدمت رسانی بهتر به شما عزیزان اخذ کرده ایم.